9.kolo: Slavia Praha C - Autoexpres 1:3 (0:3)

02.11.2009 23:48

Hráno v pondělí 2.11.2009 v 19:00, hřiště Zákostelní

V souboji nadějného mládí a zkušenosti jsme obstáli a již šestým vítězstvím v sezoně jsme potvrdili vzrůstající formu!

Rvavé mládí se do nás pustilo hned od začátku utkání, ale jejich útoky byly zpočátku hodně naivní a bezzubé. Naopak se poměrně brzy podařilo úvodní branku vstřelit našemu týmu, když se po střele Martina Telipského dorážkou zblízka prosadil Radek Mlčák. Nedlouho poté zvýšil na 2:0 po pěkné individuální akci Michal Vagenknecht, když převzal míč po nepovedeném výhozu  gólmana Petra Čálka téměř na našem vlastním vápně, efektními "jeslemi" přešel přes dotírajícího útočníka soupeř a nakonec nikým neatakován přízemní střelou k tyči skóroval. Soupeř se i nadále snažil hrát aktivně, ale jejich útoky narážely na naši kvalitní obranu. My jsme vyráželi do nebezpečných brejků a jeden z nich se podařilo zužitkovat Martinu Telipskému, když proměnil samostatný nájezd střelou "mezi betony" gólmana Slavie - 3:0. Tímto výsledkem skončil i první poločas.

Druhá půle již nebyla z naší strany tak kvalitní a hlavně efektivní. Soupeřovy útočné snahy neustávaly, kombinace se mu začaly dařit mnohem více než v prvním poločase a několikrát tak došlo k přečíslení naší obrany, kdy nás výbornými zákroky několikrát podržel Petr Čálek. Na jednu střelu byl ale přece jen krátký a po ztrátě balónu uprostřed hřiště soupeř využil naší chyby a snížil na 3:1. Nám se již nedařilo tolikrát ohrozit soupeřovu branku a tak jsme se ve zbytku utkání soustředili na to hlavně zbytečně neinkasovat a to se také vyplatilo a v utkání jsme nakonec výsledkem 3:1 zvítězili.

Sestava: Čálek - Vagenknecht, Telipský, Gajdůšek, Bubeník, Mlčák, Brada

Branky: Mlčák, Vagenknecht, Telipský

Informace o utkáních 9.kola                                           Aktuální tabulka